Prečo JODIS®?

  • patentovaná technológia naviazania jódu na vodu
  • biologicky aktívny ľahko vstrebateľný jód 
  • nemá špecifickú chuť, preto chutí aj deťom a je vhodný pri rôznych diétach
  • jednoduché dávkovanie – 1 čajová lyžička denne 
  • vďaka naviazaniu na vodu sa časom nevyparuje a neznižuje sa jeho kvalita 
  • zabudnite na problémy s prehĺtaním tabliet, čo ocenia deti aj starší ľudia

Kto sme?

EnviroVital s.r.o. je malá rodinná spoločnosť z Banskej Bystrice, ktorá vsadila na kvalitu. Zameriavame sa najmä na oblasť prevencie a pomoci ľuďom udržať ich v dobrej kondícii a vitalite – od počatia a optimálneho vývoja plodu počas tehotenstva, až napokon po celý zvyšok života.    

Inšpiráciou pre oblasť pomoci ľuďom boli pre nás neblahé skúsenosti modernej doby. Prirodzená strava batoľaťa – materské mlieko a dojčenie – sú čoraz častejšie nahrádzané umelými derivátmi. Vedomostná úroveň detí a ich schopnosť učiť sa neustále klesá. Staršia populácia je viac-menej odkázaná na zdravotnú starostlivosť a lieky, ktorých spotreba neustále stúpa.

Jedným z produktov, ktoré naša spoločnosť ponúkla Slovensku, je výživový doplnok JODIS®, ktorým je možné ľudskému organizmu zabezpečiť optimálny príjem jódu. K tomuto účelu ho, ako jediný produkt na Slovensku, odporučila aj Slovenská endokrinologická spoločnosť. Práve jód je nezastupiteľný stopový prvok, bez ktorého nie je možné ľudského organizmu zabezpečiť patričnú vitalitu, kondíciu a správne fungovanie.

JODIS® je jedinečný a výnimočný v tom, že nikomu inému sa nepodarilo vyrobiť podobný produkt – „jód naviazaný na vodu“ – nehovoriac o jeho vysokej kvalite, stabilite, účinnosti či 100 % spoľahlivosti. Je preto prirodzené, že jeho výroba je patentovo chránená vo viacerých krajinách sveta.

Súčasťou našej činnosti je aj poskytovanie poradenských služieb, najmä mamičkám počas tehotenstva i počas dojčenia. Napokon, každý má možnosť presvedčiť sa sám a pridať sa k niekoľko tisícovej skupine našich spokojných klientov.  

Pokiaľ na našej stránke nenájdete informáciu, ktorá vás zaujíma, využite našu online poradňu

EnviroVital s.r.o., váš spoľahlivý partner

O kvapku viac pre dlhý a vitálny život

Jodis koncentrát odporúča Slovenská endokrinologická spoločnosť

EnviroVital s.r.o.
Pod Stráňou 41
974 09 Banská Bystrica
ev@envirovital.sk